Zoznam hotelov, penziónov, motelov a iných zdravých ubytovacích zariadení:

Vila Michal – Liptovský Michal

VILA MICHAL je umiestnená v najkrajšom regióne Slovenskej Republiky, v regióne Liptov, na okraji pokojnej obce Liptovský Michal a od známeho aquaparku Gino Paradise Bešeňová je vzdialená len 1000 metrov.

Penzión UNA – Liptovský Ján

Penzión UNA sa nachádza v turisticky najznámejšej oblasti Liptova v obci Liptovský Ján. Poskytujeme ubytovacie a stravovacie služby, wellness služby a kongresové služby. V jeho priestoroch nájdete tenisový kurt i relaxačné stredisko s relaxačným bazénom, fínskou saunou a parným kúpeľom.

Penzión Fontána Bešeňová

Penzion Fontana*** ponúka ubytovanie v obci Bešeňová, v čarokrásnom kraji Liptov, kde sa priamo nachádzajú termálne kúpaliská Gino Paradise Bešeňová s celoročnou prevádzkou, a len čoby kameňom dohodil veľký vodný svet Aquapark Tatralandia, Liptovský Mikuláš.

Hotel Zerrenpach Osrblie

Hotel Zerrenpach sa nachádza na konci malebnej dedinky Osrblie obklopenej nádhernou prírodou ako stvorenou pre hry a šantenie detí. Hosťom ponúkame ubytovanie v príjemnom prostredí v 2, 3 a 4 lôžkových izbách typu Štandard a Turist. 5x denne strava, plus pitný režim. Možnosť grilovania a opekania na vonkajšom otvorenom ohnisku.

Penzión Zelený dom Tornaľa

Penzión Zelený dom celoročne obývateľný sa nachádza v centre mesta Tornaľa smerom k známemu letnému plážovému kúpalisku. Na Gemeri turistov láka svojimi krásami ojedinelá krasová oblasť Slovenský kras, ktorému dominuje Zádielska tiesňava.

Penzión Sileo – Pribylina

Penzión Sileo je situovaný priamo pri lese a rieke, obklopený Vysokými Tatrami a vzdialený iba 1 km od Pribyliny. Ponúka ubytovanie v priestoroch dreveného domčeka s veľkou záhradou a služby reštaurácie. Dvojlôžkové izby sú zariadené v unikátnom horskom štýle, ladené vo farbách horských byliniek a kvetov.

Boutique Apartments – Brezno

Ubytovacie zariadenie Boutique Apartments sa nachádza v historickom centre Brezna a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v apartmánoch. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zadarmo vo všetkých priestoroch a na mieste môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku.

Každý apartmán v ubytovacom zariadení Boutique Apartments ponúka káblovú TV s plochou obrazovkou, telefón, dobre vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom, rozkladaciu pohovku, posedenie a súkromnú kúpeľňu.

Penzión Anesis – Turčianske Teplice

Penzión Anesis ponúka ubytovanie prevyšujúce predstavy o ubytovaní v penzióne. Komfortne zariadené apartmány a štúdiá sú umiestnené v príjemnom prostredí a v bezprostrednej blízkosti kúpeľov Turčianske Teplice. Pri vstupe do areálu penziónu je hosť privítaný príjemnou domácou atmosférou. Apartmány a štúdiá ponúkajú nadštandardné ubytovanie hosťom, ktorí hľadajú miesto na rodinný pobyt s osobným komfortom.

Hotel Partizán – Tále

Hotel Partizán**** je považovaný za ozdobu Tálov. Jeho poloha v strede Slovenska  je z pohľadu stratégie veľkou výhodou. Možno ho považovať za rodinný hotel, ktorý klientom ponúka pohodlie v izbách a apartmánoch moderného, elegantného dizajnu v netradične štýlovom prevedení s čarokrásnym panoramatickým výhľadom.

Hotel prináša klientovi množstvo príležitostí team-buildingového charakteru, outdorových aktivít a športového vyžitia, ale rovnako sa postará o jeho potreby aj v oblasti relaxu a wellness.

Hotel Stupka Tále

Hotel Stupka si získal obľubu medzi hosťami, ktorým vyhovuje poloha v blízkosti golfového areálu Gray Bear a strediska Ski Tále. Príjemný horský hotel poskytuje kvalitné ubytovanie a množstvo doplnkových služieb. Výnimočne chutné jedlá umocňujú atmosféru pobytu našich hostí.

Hotel Golf Tále

Dependance hotel Golf Tále, Nízke Tatry je samostatná budova, umiestnená v tichom prostredí nad šiestou jamkou golfového ihriska. Príjemne zariadené izby poskytujú dokonalý oddych. Klienti využívajú všetky doplnkové služby hotela Stupka, vzdialeného 100 m. Hotel je priateľský k majiteľom domácich zvierat.