Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Dátum pobytu

Hotel alebo zariadenie

Vaše hodnotenie

Pošlite nám referenciu

Boli ste spokojný s pobytom v niektorých zariadení zo skupiny zdravý hotel ? Áno? Pošlite nám vašu referenciu a my ju zverejníme.

Penzión Sileo – Pribylina

Jaroslav Sedláček

Touto cestou sa chcem poďakovať za organizáciu športovo-turisticko-relaxačnej firemnej akcie pre spoločnosť McDonald´s, vrátili sme sa domov s fantastickými zážitkami z Tatier. Tri dni plných zážitkov v réžii pána Mariča. Spoločne sme zvládli rafting v Liptovskom Mikuláš, výstup na Ďumbier, návštevu jaskyne mŕtvych netopierov a lukostreľbu. Spoločné grilovanie a barmanskú show máme doteraz v pamäti. Vďaka za osobný prístup, obetavosť a nezabudnuteľné zážitky. Prajeme všetkým Vašim klientom minimálne takéto úžasné zážitky. Radi sa k Vám v lete vrátime. Team McDonald´s.

Jaroslav SedláčekMcDonald´s ČR/SR
Zuzana

Veľmi príjemní majitelia a výborná a priateľská atmosféra a prístup !! Vedia vytvoriť skoro rodinné zázemie a snažia sa vyhovieť všetkým požiadavkám klientov! Vďaka za prijemne strávené chvíle !!

Zuzana

Boutique Apartments – Brezno

Silvia

Komfort, súkromie, čistota, štýl a k tomu príjemný personál s osobným prístupom. Neobjednala som si raňajky. Ráno o 8:00 ma čakala pozornosť majiteľa, nápoj z čerstvého ovocia a smrekovica (čučoriedky, brusnice…). Bolo to veľmi príjemné. Ďakujem.

Silvia
Kristína

Apartmán bol zariadený naozaj krásne a luxusne, nádherná kúpelňa, kuchyňa dobre vybavená, skvelý personál a bohaté raňajky.

Kristína

Hotel Partizán

Lenka Ž.

Veľmi príjemný pobyt počas velkej noci. Napriek plnemu hotelu obsluha a zamestnanci profesionalni, mili, usmievavi. Rozmanity vyber jedal a krasne zariadene izby. Odporucam!

Lenka Ž.
Veronika

Pobyt v Hoteli Partizán môžem odporučiť každému. Je tam naozaj krásne, personál je veľmi milý. Nájdete tam super reštiku vedľa hotela, kde si pochutnáte na špecialitách. Naozaj odporúčam.

Veronika
Martin K.

Milý a ústretový personál, atmosféra v hoteli bola úžasná a wellness – najkrajšie, v akom sme zatiaľ boli. Wellness bolo naozaj rozsiahle, najviac sa nám páčili panoramatické vírivky a tiež sedací bazén s morskou vodou

Martin K.
Roman S.

Chcel by som veľmi pekne pochváliť personál hotela Partizán za maximálne a kvalitné služby. Zamestnanci na recepcií boli ochotní a stále k dispozícii. Reštaurácia nás veľmi milo prekvapila, raňajky bohaté, večera geniálna. Obsluha v reštaurácii bola naozaj na maximálnej úrovni, kuchári si zaslúžia veľkú pochvalu. Izba bola svetlá, čistá a v poriadku.

Roman S.

Hotel Stupka Tále

Mariana H.

Nám sa naozaj páčilo všetko. Bývanie,personál, strava, wellness,masáž, doporučujeme všetkým.

Mariana H.
Veronika

Výborná poloha hotela, pekný výhľad z balkóna, tiché prostredie. Odporúčame.

Veronika

Dependence Hotel Golf

Viktória

Milý personál, čistota, zariadenie hotela, výhľad a poloha. Personál nám vyšiel v ústrety ohľadom neskoršieho check-outu bez povinnosti doplatenia a napriek niektorým ostatným hodnoteniam považujem poskytnuté raňajky za bohaté a chuťovo výborné

Viktória
Martina S.

Priestorný apartmán, dobrá kuchyňa, prístup personálu. Celková spokojnosť na výbornú.

Martina S.